Typickou pouťovou atmosféru si můžete od pátku do neděle vychutnat ve Střílkách. Hodové veselí se tam letos uskuteční už počtrnácté.

V pátek ho odstartuje běh do Střílečáku. Závod, určený dětem do 15 let, se rozeběhne v 16 hodin z náměstí, následovat ho bude fotbalový zápas a cimbálová muzika. Kdo se raději zaposlouchá do rockových rytmů, neměl by si nechat ujít večerní vystoupení v kulturním domě. Chybět při tom nebudou speciality z grilu, dobré pití ani laskominy, zkrátka nic z toho, co k pořádné pouti patří.

Sobotní program bude patřit hlavně krojovaným a bude v režii spolku Súsedé. Při jejich průvodu budete moct obdivovat barevné střílecké kroje i tradiční tance, to vše za doprovodu hudců Roberta Botka. Sváteční den vyvrcholí hodovou zábavou na výletišti, k poslechu a tanci zahraje Natural Therapy Ludvíka Čihánka. V případě nepřízně počasí se zábava přesune do kulturního domu.

Program uzavře nedělní mše svatá a fotbalové utkání mezi domácími borci a hosty z Počenic. Na své si tak ve Střílkách přijdou opravdu všichni. A to i díky naší podpoře z výzvy pro spolky 2021.