Před šesti lety jsme s vaší pomocí začali zpracovávat strategii, která se stala odrazovým můstkem pro spokojenější život v našem regionu. I díky tomuto dokumentu se nám podařilo do území dostat takřka 70 milionů Kč a podpořit desítky menších i větších projektů. Abychom mohli ve zlepšování kvality života v MAS Hříběcí hory smysluplně pokračovat i v letech 2021-2027, potřebujeme znát váš pohled na aktuální situaci v území.

Máte-li nápad, jak by se úroveň života ve vaší obci nebo v celém našem regionu mohla zlepšit, podělte se s námi o něj! Přijďte ve středu 2. června od 17 hodin na veřejné setkání na zámek Zborovice (Hlavní 56, Zborovice – horní budova areálu Domova pro osoby se zdravotním postižením) a řekněte nám, co udělat pro to, aby se vám ve vaší obci nejen dobře žilo, ale také studovalo, pracovalo a trávilo volný čas. Během diskuse se zaměříme také na podporu podnikání a oblasti, které bychom měli v budoucnu finančně podporovat (např. nákup vybavení, strojů či techniky; stavební úpravy; modernizace provozoven; podpora zemědělců a produkce z farem; zavádění inovací – digitalizace, robotizace, 3D tiskárny; energetické úspory – zateplení budov, alternativní energie apod.).

Chcete-li se do debaty zapojit, prosím potvrďte svou účast na martina.lecianova@hribecihory.cz nebo na 731 494 244 nejpozději do neděle 30. května. Na stejné kontakty můžete posílat také své náměty a připomínky.

Děkujeme, že s námi pomáháte rozvíjet venkov.