V Lutopecnách u Kroměříže pomalu vzniká přírodní centrum pro rodinu, klub pro volnočasové aktivity a kurzy osobního rozvoje. Děti zde budou trávit čas v přírodě a učit se základním ekologickým dovednostem v souladu s filozofii Rudolfa Steinera a Waldorfského hnutí, které začíná být v České republice oblíbené a především v Čechách je již mnoho školek, škol i střední škola. Vybudováním centra Mozaika-inovativní předškolní vzdělávání vznikne prostor pro všechny děti i dospělé, kterým chybí komunitní způsob života; a zároveň bude vychovávat děti v přírodě a s přírodou, takže naše děti budou mít daleko více znalostí nejen v přírodovědném směru, ale i humanitním a uměleckém než děti z tradičních mateřských škol, navíc budou většinu času trávit v přírodě. 

K tomuto projektu potřebujeme vybudovat zázemí v podobě jurty, kuchyně a ekologických toalet. Proto si dovoluji Vám zaslat náš podrobně rozepsaný projekt. Najdete jej na stránkách Hit Hit: Hithit – Mozaika inovativní předškolní vzdělávání.

Budeme rádi, pokud se Vám náš projekt bude líbit a pomůžete nám jakoukoli částkou, buď přímo na stránce Hit Hit, anebo přes dárcovskou smlouvu, kdy si dar můžete odečíst z daní a na oplátku Vám na propagačních materiálech a webové i facebookové stránce uděláme reklamu tak, že Vás budeme uvádět jako sponzora.

Za organizátory Marcela Gibson