Na letošní turistickou sezonu jsme pro cestovatele připravili novinku – turistický magazín. Najdou v něm 18 skvělých tipů, kam v Hříběcích horách vyrazit na výlet. A nejen to.

Magazín vyšel koncem června. Inspiraci v něm můžou čerpat jak návštěvníci Hříběcích hor, tak jejich obyvatelé. Aby si na své přišel opravdu každý, je rozdělen do 5 částí, každá se zaměřuje na jiný aspekt regionu. „Gastrotoulky Hříběcími horami“ zvou k návštěvě zdejších restaurací a farem, „Dovolená pro začínající dobrodruhy“ zase představuje širokou paletu možností, jak v Hříběcích horách trávit čas. „Hříběcí hory skryté v příbězích“ pak odhaluje skryté skvosty, které zatím davy turistů neobjevily, ale vám by rozhodně neměly uniknout. I díky jedinečným příběhům, které se k nim váží. Předposlední část nabízí výlety za zvířátky, naučnými stezkami a do zámeckých parků. Průvodce uzavírá kapitola věnovaná vodním hrátkám a radovánkám.

Magazín si můžete stáhnout u nás na webu, nebo si ho v tištěné podobě vyzvednout v turistických informačních centrech v Kroměříži a Koryčanech, kam ho budeme v nebližších dnech distribuovat. Všechny výlety jsou navíc propojeny s aplikací Na kole i pěšky, veškeré podrobnosti včetně map k trasám tak můžete mít u sebe, i když si našeho průvodce zapomenete doma.