Nevíte si rady s délkou záruční doby, reklamací nebo podmínkami odstoupení od smlouvy? Nesouhlasíte s vyúčtováním poskytovaných služeb? Řešíte problém s bankou, pojišťovnou, poskytovatelem úvěru? Uzavřeli jste smlouvu po telefonu či na předváděcí akci? Neorientujete se ve svých právech při nákupu na internetu? Obraťte se na Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska. Novou pobočku otevřelo v Kroměříži.

Sdružení poskytuje veškeré poradenství zdarma. Najdete ho na odboru Obecního živnostenského úřadu (Husovo nám. 534/23, Kroměříž) každou druhou středu v měsíci od 11 do 15 hodin. Pokud vám tento čas nevyhovuje, můžete se s poradnou spojit přes email poradna@sos-msk.cz nebo telefonicky na 608 722 582. Linka funguje v pracovní dny od 9 do 16 hodin a cena hovoru odpovídá vašemu tarifu.

Sdružení obrany spotřebitelů je nezávislý spolek hájící zájmy spotřebitelů. Kromě poradenství realizuje řadu dalších aktivit zaměřených na zlepšení postavení spotřebitelů, mj. tím, že spolupracuje s neziskovými organizacemi, které prosazují a hájí práva a zájmy občanů.