Od úterý 6. dubna mohou všichni obyvatelé Hříběcích hor využívat dopravní službu, která je pohodlně sveze tam, kam potřebují. Lidem, kteří nemají auto nebo řidičský průkaz, se tak ulehčí cesta na nákup, poštu, hřbitov, úřad nebo k doktorovi. Auto je ale odveze i na návštěvu, za příbuznými nebo třeba na výlet. Pohybovat se bude převážně na území naší MAS, zajíždět bude také do Kroměříže a Kyjova. Celková cena závisí na délce trasy, jeden kilometr jízdy stojí 7 Kč.

Služba je k dispozici od pondělí do pátku vždy od 7:30 do 15:00. Místo nástupu i výstupu si určují sami cestující, je však třeba se na nich domluvit s řidičem. Objednat si ho lidé mohou na telefonním čísle 737 984 715. Samozřejmostí je dezinfekce prostor vozu a respirátor řidiče, stejně tak jako pomoc při nástupu či výstupu.

MAS se tímto zařadila mezi téměř stovku poskytovatelů, kteří podobné služby nabízí ve větších městech. Na rozdíl od nich však nelimitujeme nabídku věkem cestujících nebo místem, kam chtějí zavézt, naopak se maximálně snažíme vyhovět jejich potřebám.