Hledáte spolehlivého dodavatele osiv přímo z regionu? Nebo sháníte odběratele pro vámi vypěstovaný jetel, vojtěšku, mák, len? Pak se seznamte se společností KLEE AGRO – výrobcem a prodejcem certifikovaných osiv, krmiv a travních směsí.

Firma vznikla v roce 2004, rodinná zemědělská tradice však sahá mnohem hlouběji do minulosti. Zkušenosti s hospodařením v území Hříběcích hor dnes KLEE AGRO využívá nejen na českém, ale i na evropském trhu. Ve svém podnikání se specializuje na produkci pro potravinářský průmysl a komponenty do krmných směsí, v nabídce však najdete i prvotřídní směsi pro biopásy a greening, které firma připraví dle přání zákazníka, nebo dodá jednotlivé složky výsevu.

Sortimentem pružně reaguje nejen na potřeby zákazníků, ale i na stále častější výkyvy počasí. Do svého výběru proto KLEE AGRO zařadilo přes 70 odrůd domácích i zahraničních luskovin, obilovin a pícnin, z toho takřka 20 z nich v bio kvalitě, i velmi rané odrůdy s kratší vegetační dobou.

Kromě toho společnost poskytuje poradenství při pěstování, množení a posklizňových úpravách, pomůže s volbou vhodné agrotechniky, inokulace i chemické ochrany. Od roku 2008 ji najdete v bývalém zemědělském areálu v Troubkách, kde má provozovnu a skladovací prostory.

Pro více informací navštivte www.klee-agro.cz.