Chceš rozjet podnikání, ale nevíš, jak na to? Přihlas se do 14. ročníku soutěže Můj první milion a zabojuj o investici až 1 500 000 Kč. Soutěž vyhlašuje Technologické inovační centrum Zlín a je určena pro mladé lidi ze Zlínského kraje, kteří mají zajímavý nápad, ale zatím neví, jak z něj udělat prosperující byznys. 

Svoje záměry můžeš přihlásit do 16. února 2021. Ze všech zaregistrovaných projektů pak porota vybere top ten myšlenek, které postoupí do intenzivního osmitýdenního akceleračního programu. Ten tě prostřednictvím workshopů a konzultací s úspěšnými profíky nasměřuje od pouhého nápadu ke skutečnému byznysu a naučí tě poprat se s překážkami, s nimiž se můžeš na cestě ke svému prvnímu milionu setkat. Těšit se můžeš i na prohloubení znalostí z obchodu, marketingu nebo podnikových financí i zdokonalení svých prezentační dovednosti.

Technologické inovační centrum Zlín je agentura na podporu podnikání. Mladým a začínajícím podnikatelům nabízí poradenství a povzbuzuje je k realizaci vlastních myšlenek. „Někdy jsou mladí lidé zbytečně svázáni obavami, že v podnikání neuspějí a to je odrazuje, zvláště pokud jim v rodině radí, ať se raději nechají zaměstnat a nic neriskují. Ale právě i případný neúspěch je důležitou součástí na cestě k úspěchu. Chci vyzvat všechny mladé, kteří o podnikání přemýšlejí, ať se nebojí a jdou do toho!“ říká Tomáš Janča, předseda výboru pro rozvoj podnikatelských aktivit Zlínského kraje, sám úspěšný podnikatel.

Více info najdeš na www.mujprvnimilion.cz.