standard-title SCLLD21+

SCLLD21+

Před šesti lety jsme s vaší pomocí začali zpracovávat strategii CLLD, která se stala odrazovým můstkem pro spokojenější život v našem regionu. I díky tomuto dokumentu se nám podařilo do území dostat takřka 70 milionů Kč a podpořit desítky menších i větších projektů. Abychom mohli ve zlepšování kvality života v MAS Hříběcí hory smysluplně pokračovat i v letech 2021-2027, potřebujeme znát váš pohled na aktuální situaci v území.

Vytvořili jsme proto dva krátké online dotazníky, prostřednictvím kterých nám můžete zaslat váš názor – které oblasti bychom měli v příštím období nejvíce podporovat? Je něco, co vám ve vaší obci chybí? Co je třeba zlepšit, aby se nám tu lépe žilo a/nebo podnikalo? Díky vaší pomoci získáme přehled o nejpalčivějších problémech našeho regionu a budeme schopni nastavit finanční podporu v novém období tak, aby co nejlépe vyhovovala vašim skutečným potřebám.

Chcete ovlivnit budoucnost regionu, kde žijete nebo pracujete? Začněte vyplněním rychlého dotazníku, který mapuje současnou situaci ve vašem okolí. Pomůžete nám tak zaměřit pozornost na problematická místa, odhalit skrytý potenciál a efektivněji nastavit dotační příležitosti na období 2021-2027.

Dotazník kam směřovat peníze »https://forms.gle/ieGGVLc3GGsFWVjF8«

Plánujete v budoucnu realizaci vlastního projektu (nákup vybavení či techniky, stavební úpravy, založení podnikání, pořádání akcí, rozvoj komunitní práce apod.)? Dejte nám o svých záměrech vědět prostřednictvím formuláře projektových záměrů, výrazně tak zvýšíte šanci, že váš projekt bude v budoucnu podpořen z fondů EU.

Dotazník pro potenciální žadatele »https://forms.gle/vQ3yVpkeTgfbCLsJ7«