standard-title Fotosoutěž

Fotosoutěž

Máte foťák neustále po ruce, abyste mohli zachytit každou jedinečnou příležitost? Nebo už jste zajímavý záběr pořídili a chtěli byste se s ním pochlubit nejen svému okolí, ale i širší veřejnosti a nakonec fotku představit i na výstavě při příležitosti Dne místní akční skupiny? Právě pro vás je určena naše soutěž! Fotovýzva nese název „Hříběcí hory sobě“ a je rozdělena do tří kategorií:

📸 Místa Hříběcích hor – cílem je zachytit zajímavá či opomíjená místa v našem regionu; může jít o přírodu stejně jako o originální architektonický detail, interiér vaší oblíbené restaurace nebo zkrátka jen místo, které máte rádi. Váháte, kam se vypravit za skvělým snímkem? Inspirujte se v našich tipech na výlet.

📸 Dary Hříběcích hor – záměrem je najít krásu v produktech či službách, které vznikají pod křídly Hříběcích hor; může se jednat o chléb s medem od místních včelařů, mléko ze sousední farmy, plody z vlastních zeleninových políček a ovocných sadů nebo třeba zachycení radosti z nového účesu od místní kadeřnice… Mimochodem, už jste ochutnali některý z výrobků od našich šikovných producentů?

📸 Příběhy Hříběcích hor – záměrem je sdílet emoce a situace každodenního života; může se jednat o fotku z rodinné oslavy nebo obecní akce, jelena potulujícího se po lese či o snímek lidí nebo okamžiků, které mění vaše okolí k lepšímu.

Soutěž startuje 15. června a potrvá až do 31. srpna. Zapojit se mohou děti i dospělí, začínající i pokročilí fotografové. Nejlepší snímky z každé kategorie oceníme zajímavými a v některých případech i chutnými regionálními cenami. A pozor, každý soutěžící může poslat libovolný počet snímků.

Jak se zúčastnit?

  • fotografie nám jednoduše pošlete na info@hribecihory.cz, připojte své jméno a příjmení, stručný popisek toho, co je na snímku zachyceno, a místo pořízení. Můžete popsat i datum vzniku, vaše technické vybavení a případné okolnosti vzniku
  • dejte nám vědět, do které kategorie byste svůj snímek rádi zařadili
  • na sociálních sítích můžete příspěvek označit hastagem #hribecihorysobe
  • prosíme, fotografie samotné neopatřujte textem ani datem pořízení a zasílejte je v optimální kvalitě (ideálně několik MB)